Przygotowania do walentynek czas zacząć – poznaj pomysły na prezenty praktyczne i romantyczne zarazem


Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, czas więc pomyśleć o prezentach dla swojej drugiej połówki. Nie jest to wcale proste, aby nie było banalnie, a jednak było romantycznie. Na pewno misie czy kartki to dość oklepany pomysł. Zatem poznaj nasze propozycje prezentów praktycznych i romantycznych zarazem.

Multiramka na kilka zdjęć – oczywiście z Waszymi zdjęciami

Praktyczne prezenty najlepiej się sprawdzają, a jeśli chodzi o typowe dekoracje, prym wiodą multiramki. Można w nich umieścić kilka zdjęć. Oczywiście powinny być to Wasze wspólne zdjęcia. Taką multiramkę możecie wspólnie powiesić w salonie albo w sypialni. Z tyłu każdego zdjęcia możesz zapisać kilka miłych czy też romantycznych słów. Możesz wybrać multiramki w klasycznej kolorystyce brązy czy też czerni, ale również białe, a nawet kolorowe niczym różne odcienie Waszego uczucia. Multiramka na kilka zdjęć będzie mogła być uzupełniana o kolejne zdjęcia z Waszych wspólnych wyjazdów i przygód.

Samodzielnie przygotowana kolacja z wyjątkowym deserem

Kolejnym prezentem będzie kolacja, w końcu nie ma nic lepszego niż dobry posiłek zjedzony z ukochaną osobą. Warto wykonać potrawy samodzielnie można posiłkować się znalezionymi przepisami albo wymyślić coś własnego. W końcu na pewno wyjdzie coś lepszego niż niebieska zupa, nawet jeśli Twoje umiejętności kulinarne są raczej mierne. Polecamy również ciasto czekoladowe, bo nawet jeśli partner wrócić z pracy nie w humorze, to ciasto z płynną czekoladą na pewno mu je poprawi, oczywiście pod warunkiem, że będziesz mieć przygotowany też jakiś konkret, w końcu samym ciastem się nie naje. Można zatem wybrać koperty z ciasta francuskiego z kurczakiem i pomidorami. A pod pokrywą kolejnego dania po deserze może znajdować się zdrapka walentynkowa. A na niej partner będzie mógł zdrapać niespodziankę dla siebie. Co ważne każdy zdrapany element, to możliwość zrealizowania kuponu, zatem na pewno partner będzie zadowolony.

Walentynkowe kubki i dzbanek z zaparzaczem – dla tych, którzy są koneserami herbaty

Skoro prezent ma być praktyczny i romantyczny, to możesz postawić na kubki z Waszymi zdjęciami. W końcu możecie używać ich codziennie pijąc poranną kawę, czy wspólną wieczorną herbatę. Do kubków sprawdzi się dzbanek z zaparzaczem. Oczywiście sprawdzi się dla tych, którzy są koneserami herbaty. Można wybrać owocową albo np. z trawą cytrynową i cieszyć się wyjątkowym smakiem we dwoje. Do tego wystarczy romantyczny film i początek udanego wieczoru walentynkowego macie zapewniony.

Kosmetyczka męska z dedykacją – abyś zawsze była przy nim, nawet gdy Cię nie ma

Naszą kolejną propozycją jest kosmetyczka męska. Ale nie taka zwyczajna, bo wykonana ze skóry, a dodatkowo posiadająca wygrawerowaną dedykację. Taki element na pewno przyda się Twojemu partnerowi, jeśli często wybiera się w delegację. W ten sposób zawsze będziesz tak jakby przy nim, bo poza dedykacją będzie tam również Twoje imię. Kosmetyczkę będzie mógł zabierać ze sobą także na Wasze wspólne wyjazdy, jeśli podróże to jedna z Waszych pasji. Zresztą jeśli masz większy budżet to do takiej kosmetyczki możesz włożyć bilety na romantyczny weekend we dwoje w pięknej destynacji, niekoniecznie za granicą, w końcu w Polsce nie brakuje pięknych miejsc.

Poduszka ze zdjęciem – romantyczne uzupełnienie salonu lub sypialni

Każdy z nas lubi od czasu do czasu zdrzemnąć się w miłej atmosferze, czy to w salonie czy w sypialni. Na pewno Twój partner też często korzysta z takiej możliwości. Dlatego możesz wybrać dla niego coś, co położy pod głowę. Dzięki temu nawet jego sny będą kręciły się wokół Ciebie. Mamy na myśli oczywiście poduszkę ze zdjęciem. Może być to Wasze wspólne zdjęcie albo Twoje zdjęcie. Ponieważ poduszka jest mała i kompaktowa świetnie sprawdzi się także w czasie podróży, zatem jest niezwykle praktyczna.

Znalezienie odpowiedniego prezentu na walentynki nie jest łatwe, stąd być może skorzystasz z naszego praktycznego zestawienia. Niezależnie od Twojego budżetu znajdziesz tu coś dla siebie. Na pewno Twój partner będzie zachwycony prezentem i zapewnisz Wam obojgu przyjemny wieczór walentynkowy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *